wyposażenie łazienek / male lazienki / w bloku

Małe łazienki

  Mieszkańcy bloków na miejskich osiedlach, nie mogą niestety poszczycić się pięknymi i przestronnymi łazienkami. Najczęściej bowiem są to malutkie pomieszczenia, w których mieści się wanna, ubikacja i zlew. W dużo lepszej sytuacji są mieszkańcy nowszych osiedli, gdzie łazienki najczęściej budowane były osobno z toaletą. W takim wypadku można taką łazienkę zagospodarować przestrzenniej, jednak jej wielkość również nie jest zachęcająca do twórczej charakteryzacji wnętrza.
 
Łazienki w miejskich mieszkaniach mają jedną zasadniczą wadę. W momencie, kiedy chcielibyśmy zmienić układ przedmiotów sanitarnych takich jak wanna czy ubikacja, okazuje się, ze nie możemy przerobić odpływu gdyż stropy pomiędzy mieszkaniami nie są przystosowane do jakichkolwiek prac remontowych. Jeżeli więc nasz sedes znajduje się w miejscu, gdzie wymarzyliśmy sobie kabinę prysznicową, niestety musi tam zostać.

Producenci mebli łazienkowych i urządzeń sanitarnych wychodzą na szczęście naprzeciw tym problemom. Wśród oferowanych artykułów możemy znaleźć wiele małych zgrabnych i modnych mebli, umywalki, które dzięki różnym sposobom montowania można zgrabnie wpasować w jedyne miejsce na ścianie jaki zostało po ustawieniu innych urządzeń.Polityka Prywatnosci |

Łazienka w bloku