wyposażenie łazienek / wystroj lazienek

Wystrój łazienek


 kolorowe ręczniki

wiosenna kurtyna na prysznic
 Samo wyposażenie łazienek nie znaczy nic, jeśli pomieszczeniu, w którym spędzamy lwią część naszego życia nie zapewnimy odpowedniej oprawy. Jak zmienić charakter łazienki jednocześnie nie pustosząc swojego portfela? Nie trzeba przecież od razu zrywać podłóg, wystarczy kilka drobiazgów w odpowiednim kolorze. To, jaki kolor wybierzemy zależy oczyście od tego, w jakim stylu chcecie stworzyć swoją łazienkę. Bardzo popularny jest styl morski- operający się na odpowiednim oświetleniu i różnych odcieniach niebieskiego. Jeśli nasza łazienka posiada niebieskie ściany lub kafelki, to połowę pracy mamy już za sobą. Problem pojawia się wówczas, kiedy kolor ścian zupelnie nie pasuje do naszej wizji łazienki. Wówczas ratunek tkwi jedynie w doborze odpowiednich gadżetów i zamaskowaniu koloru ściany. Przykład: jeśli chcemy urządzić łazienkę w stylu morskim a nasza ściana jest zielona wówczas możemy posłuzyć się szablonem żółwia mostkiego lub ryb. Warto zastosować przy tym farby zmywalne- a nuż powstały wzór nam się nie sposoba. Przy planowaniu wystroju łazienek należy wziąć pod uwagę dwie rzeczy. Po pierwsze: kolor ścian. Nie każdy wystrój pasuje do każdej ściany. Jeśli chcielibyśmy stworzyć łazienkę w stylu polarnym to nie zdołamy zrobić tego przy czerwonych ścianach. Jeśli natomaist się uprzemy- uzykamy co najwyżej flagę Polski. Drugą rzeczą pływającą na wysrój jest wyposażenie łazienek. Przykładowo- tylko estetyczny analfabeta będzcie chciał godzić łazienkę wykonaną w stylu orientalnym z nowoczenymi (metalowymi, białymi) meblami. Podstwą stworzenia dobrego wystroju jest zachowanie jedności kolorystycznej oraz odpowiedniej atmosfery wnętrza.
Do najczęściej używanych gażetów pozwalających na zmianę styu łazienki należą, oprócz farb i szablonów również kurtyny prysznicowe, makatki, obrazy, dywaniki, mydelniczni, elementy szklane, ręczniki. Wy również będziecie ich używać.

Wystrój łazienek: cztery pory roku


 kolorowa kurtyna Jednym z najbardziej poularnych sposobów na wyposażenie łazienek jest kierowanie się... porami roku. Cała sprawa nie jest pracochłonna- opiera się na założeniu, że każda pora ma swoje głowne kolory. Jeśli więc chcemy stworzyć łazienkę zimową lub wiosenną musimy nauczyć się nimi operować. Przygotowaliśmy dla was krótkie instrykcje na temat tego, czym posługiwać się, aby zmienić wystój swojej łazienki. Co więcej, staraliśmy się, aby zawarte nasze rady nie dotyczyły jedynie łazienki w poczatkwoej fazie jej powstawania. Dzieki odpowienim rozmieszczeniu różnych gażdetów, grze świateł, cieni czy kolorze kurtyny możecie zyskac naprawdę zaskakujący efekt. Udowodnimy wam, że nie trzeba przemalowywać ścian i zrywać kafelków, aby odmienić waszą łazienkę. Pamiętajcie, że odnowienie łazienki może być również doskonałym powodem do dokonania kilku napraw, uszczelnienia cienkącego kranu czy założenia maskownicy odpływu.

Polityka Prywatnosci |

Wystrój łazienek